Kecy, které stejně nikoho nezajímají

Sociálně úzkostná porucha?

6. ledna 2015 v 15:16 | S.
Od té doby, co jsem na gymplu, jsem si začala všímat pár věcí, se kterými jsem na základní škole měla jen malý problém. Začala jsem procházet různé internetové stránky, které se tomuto tématu věnují (např: http://www.uzkost.cz/) . U doktora jsem nebyla. Mám strach. Ví o tom vlastně jen má sestřenka. Časem ale zvažuju, že lékaře nakonec navštívím.Čím víc jsem ale všechno četla, tím víc mi připadalo, že je to psáno přímo o mně. Moc dobře vím, že nejsem doktor nebo nějaký odborník.

Mám dobrou náladu!!!

16. prosince 2014 v 16:04 | S.
Po dlouhé době se hlásím. S dobrou náladou!!!

Jelikož mě tento týden nečekají už žádné písemky a škola je už pohoda, zvedla se mi strašně nálada. A taky jsem asi před hodinou měla kafe…

Pro mě je strašná pohoda přijít domů a nemuset dělat nic do školy. Většinou si někam zalezu s knížkou a čtu. Taky se těším na vánoční filmy. Já prostě miluju Vánoce, nah!! Pokaždé si v pokoji vyvěsím světýlka, každý den zapaluju svíčky (taťka mi jednou sdělil, že to mám v pokoji jak na hřbitově) nebo si vařím čaj a horkou čokoládu.

Zítra jedu na poslední vánoční nákupy. Musím koupit ještě jeden dárek nejlepší kamarádce. A už se neskutečně klepu na nové knížky, které k Vánocům dostanu!! Prostě se na ně úplně třesu!

Když se tak zamyslím tak tohle je první poštovní článek co jsem na tento blog napsala. Hehe!

Jaké to máš ve škole ty? Taky už máš pohodu?

Jakou knížku zrovna čteš? (pokud zrovna něco čteš)

Christmas

Miluju naše rodinné oslavy

16. listopadu 2014 v 20:16 | S.
Včera se uskutečnila další rodinná oslava. Slavili jsme narozeniny sestřenky a tety.
Moje teta patří mezi lidi, s kterými se nejraději opíjím. A to myslím smrtelně vážně.

Pořádná párty ale začala, až když přišli ostatní dvacátníci.
Pili jsme tatranský čaj. Jenže debil sestřenka objednala 2x 62% a 4x 72% takže celkem záhul.
Já jsem si z půlky pokaždé jenom trochu usrkla. Až když jsem byla v náladě, přestala jsem pít a udělala jsem jenom dobře. Dneska ráno mi totiž po akci nikdy tak dobře nebylo.

Ale ono jde hlavně o ty zážitky.
Moje teta je totiž stejný magor jako já a když jsem někde jen já a ona, ostatní známí říkají, že vypadáme jak ségry. Obě jsme dlouhovlasé blondýny a teta prostě vůbec nevypadá na svůj věk.

Jelikož celá naše rodina miluje skupinu Kabát, pařilo se snad jen na to. A potom taky na skupinu TEAM. Já na těchto kapelách vyrůstala a nikdy mě nepřestanou bavit.

Když jsem s tetou a ještě jednou kámoškou vylezly na terasu, teta dostala pěkně debilní nápad. A to jít k psovi do kotce. Ono to zatím nezní tak debilně… počkejte si.
Zavřely jsme se teda do toho kotce. Další kámoška nás vyfotila, jak tam jsme zavřené. Potom se moje milovaná tetička rozhodla, že by ráda tancovala na boudě.
Jednu nohu dala na střechu a tu druhou na hromadu dřeva a polystyrenu. Jenže ten polystyren se pod ní zlomil a ona spadla přímo na záda a u toho zlomila kocourovi škrábadlo.

Kámoška se o tetu strachovala. Ale já jsem se začala šíleně chlamat, protože teta to okomentovala slovy: "Ty vole! Jsem spadla přímo na krovky!"
A samozřejmě se začala taky šíleně smát.

Později jsem cítila strašný smrad, jak kdyby něco hořelo. Bylo mi oznámeno, že za jednou bednou byl plamen. Přestaly fungovat basy.

O půl noci jsem zbyla už jenom já, sestřenka, teta a jedna známá. Tancovaly jsme do dvou do rána. Stále jsme dělaly blbosti a prostě jsem si to užila.


Každopádně jsem to celé komentovala na twitteru tak možná, že někteří víte. (lol)

add a caption

Po veletrhu vysokých škol jsem zjistila, že budu uklízet ulice

8. listopadu 2014 v 16:14 | S.
Nazdár,
v Brně se od úterý do pátku konal veletrh vysokých škol tzv. Gaudeamus. I já jsem se tam s kamarádkami vydala. Jelikož ještě pořádně nevím kam jít, doufala jsem, že mi tento veletrh pomůže. Myslela jsem, že mi pomůže teda více.

Prošly jsme si všechny stánky, pobrala jsem i pár letáčků od škol, které by mi k něčemu byly.

Když jsem si ale později letáčky prohlížela, našla jsem tunu dalších, které mi byly k ničemu. Ty jsem posbírala tím způsobem, že mezitím, co jsem stánky obcházela, ostatní mi je do rukou vnucovali a nuceně se usmívali. Já už letáčky automaticky brala a házela do tašky. Poté jsem je vyhodila.

Když už jsme tam toho všeho měly plné zuby a měli jsme z toho nafouknutou hlavu jako balon, odešly jsme.

Je ale pravda, že mi to trochu pomohlo. Začala jsem nad vším více přemýšlet a uvažovat, co vlastně bych jednou chtěla dělat.

Přinejhorším jsme se s kamarádkou rozhodly, že budeme odklízet ulice. Že ta žlutá vesta nevypadá vlastně až tak špatně.

Study

V Praze je blaze.

25. října 2014 v 10:18 | S.
Nazdááár,
Včera večer jsem se vrátila ze školního výletu z Prahy. Nevím, kdo četl předchozí článek, ale psala jsem tam, jak nemám ráda většinu svých spolužáků. A teď jsem byla nucena s nimi strávit čtyři dny.
Už první noc jsem měla chuť je zabít. :)
Proč? Když jsme šli ten večer konečně spát, začali dělat nehorázný bordel. Na chodbě řvali na celé kolo, pořád bouchali dveřmi a pořvávali na sebe.
Ten den jsme za sebou měli tříhodinovou prohlídku města, která byla tak nudná a já se chtěla konečně vyspat. Díky mým "milovaným" spolužákům jsem do jedné hodiny nezamhouřila oči. Díky vy svině.


Druhý den jsme měli volnější. Dopoledne jsme měli exkurzi a pak jsme měli až do večera volno. Takže jsem byla jenom s kámoškama. S jednou jsme si večer zašly na vodárnu a bylo nám naprosto skvěle.

Myslela jsem si, že s nimi budu muset být více ve styku - se spolužákama. Ale nakonec jsem je kromě exkurzí neměla vůbec na očích. DÍKY!!!

S holkami jsme byly v kině na Annabelle - LUXUSNÍ!!
Za ty čtyři dny jsem vypila tolik kofeinu, kolik snad ještě nikdy - jsem závislák na kofeinu.

Dá se říct, že jsem si ten výlet užila. Až na pár momentů kdy jsem chtěla polovinu svých pitomých spolužáků vyvraždit :)
Taky jsem čekala, že tento článek bude více nenávistný a plný nasranosti. Jsem překvapená a trochu i zklamaný, že to tak není.

V Praze jsem si pořídila super nádherný vánoční svetřík z Terranovy. V GATE jsem si koupila nádherné tričko s mývalem. A to bych nebyla já a bych se z Prahy vracela bez knih/y. Koupila jsem si Volání netvora a Návrat z temnoty.

Teď mě čekají do středy prázdniny. Konečně!

A nakonec slova pro Teeve:
Tvůj poslední komentář mě totálně odrovnal. Je to nejdelší komentář, jaký jsem kdy dostala! Jsi naprosto boží a děkuju! :)

Jdu snídat. Mám hlad.
Pa!!

Tak jsem si k tomu po dlouhé době zase sedla

19. října 2014 v 13:48 | S.
Tak jsem si k tomu po dlouhé době zase sedla.
A to vše díky jedné čtenářce, jejíž dlouhý (!miluju dlouhé komentáře!) komentář, mi udělal strašně velkou radost. A tak jsem se zamyslela. Proč jsem vlastně přestala psát?
Připadalo mi, že můj blog nikdo nečte. Nejsem někdo, kdo potřebuje mít online 50 uživatelů. Ale když víte, že někdo napsal klidně i jediný komentář k vašemu článku, hned máte lepší náladu a píšete s úsměvem na tváři (pokud zrovna nejste nehorázně nasraní).

A já se chci k psaní tohoto blogu vrátit. A to jen díky jednomu komentáři (díky Teeve :)).

Dneska bych si ráda postěžovala (klasika).
V úterý odjíždím se svou třídou do Prahy na výlet. Na čtyři dny. Pokud čtete můj blog víte, že já většinu svých spolužáků nesnáším. A teď mi sakra řekněte, jak mám s nimi vydržet čtyři posrané dny?!?
Mám trošku obavy, že budu náměsíčná a nějak jim ublížím (lol).
Ještě k tomu, když si ti borci myslí, jak nejsou úžasní.
Po Praze čekejte článek. Který bude plný nasranosti s občasnými světlými stránkami. A ty světlé stránky budou některá odpoledne a večery, které máme volné. Chystáme se s holkama na kafe, do kina a spoustu dalšího. Na to se hodně těším.

A teď odbočím zpátky k blogu. Chtěla jsem se zeptat, jestli byste uvítali nějakou třicetidenní challenge. Chtěla bych, aby na blogu byly i jiné články. Challenge by byla ve smyslu aby jste se o mě více dozvěděli. Tak pokud někdo tento blog čte, bylo by super, kdybyste se vyjádřili třeba v komentářích. :)

Zatím se mějte!

Báááj

ff | via Facebook

Tak letos je ze mě maturant.

1. září 2014 v 18:28 | S.
Olaa,
nějak jsem se na tento blog vykašla. Ale nějak cítím v kostech, že se tento rok budu hodně nervovat a budu to ze sebe chtít nějak dostat, vypsat se.

Sakra jak já se na ten školní rok netěším. Stačilo mi dneska jak jsem viděly všechny spolužáky, které nesnáším (máme fakt "super" kolektiv).

Taky mám strašně "super" rozvrh. 3x na devět (pondělí, úterý, středa), 2x na sedm (čtvrtek, pátek), 3x končím v 14:45 (včetně pátku), a jednou končím i v 15:35. Středu mám jenom do 12:35. Aspoň nějaké plus. Ale je mi jasné, že mnozí z vás mají rozvrh stokrát horší. Jen bych brala kdybych měla každý den na osm. Ale to ty posraně semináře...

Ale zítra musím jít na osm. Máme nějakou přednášku, kde nám bude někdo cosi mluvit o výběru vysokých škol. Už druhý den nám to musí připomínat :((

Jdu raději psát povídku...

Bááj

Musím ze sebou začít něco dělat.

19. dubna 2014 v 12:14 | S.
Před více než měsícem jsem byla na pravidelné alergologické prohlídce. V určitém období mám totiž strašně silnou alergii, a když u sebe nemám kapky do očí nebo léky jsem vyřízená.

Pan doktor mi předepsal nějaké prášky, něco do nosu a do očí. Pak mě ještě poslal za doktorkou, kde mi zacpala nos něčím, co vypadalo jako klamerka a potom mi do ruky dala nějakou trubičku a řekla mi, jak do ní mám dýchat. Když už jsem to měla za sebou, nechala si vytisknout výsledky a řekla, že to vypadá dobře. S tím jsme se rozloučily, dala mi výsledky a já šla zpátky za doktorem.

Když si on prohlédl výsledky, řekl, že to nevypadá moc hezky a já jsem měla pohled: WTF?! Tak co to ta doktorka mlela?

Think Me Strange

Oznámil mi, že za normálních okolností by člověk měl vydechnout 8 litrů. Já vydechnu 6. A prý mám teda astma. Zatím ale jen v takovém tom začátečnickém stádiu.

Řekl mi, že mám sportovat a za rok si mě zkontroluje. Tak jsem si jednou tak sedla a uvažovala, co bych já antitalent na sporty mohla dělat. A tak jsem si řekla, že nejjednodušší bude, když budu chodit běhat.

Jenže jeden problém tu byl. Nesnáším běh. To raději budu celé odpoledne hrát fotbal v tom největším horku!

Ale prostě se nějak překonám. Pokud nechci, aby se astma zhoršilo…

Aspoň mám nějakou motivaci, ne?


Máte nějaké zkušenosti s astmatem?

Konečně volno!

18. dubna 2014 v 9:50 | S.
Konečně!
Nemohla jsem se dočkat zase nějakého toho volna!
Dneska nás svou návštěvou poctí prababička, která tady bude celý víkend. Její návštěvy beru jako takové lekce polštiny - bydlí u polských hranic, a buď mluví napůl česky a polsky nebo po našimu a nebo jen polsky. Potom mám následující 3 dny problém mluvit normálně česky.

Já to vidím tak, že dneska trošku pouklízím a potom si zalezu nahoru a budu se věnovat svému Wreck This Journal a nebo si jen číst.

Spring Breakers🌴

Nemít tak tu migrénu všechno by bylo lepší.

Momentálně poslouchám na Spotify album HAPPY SONGS a je mi skvěle. Ještě jsem ale nesnídala a můj žaludek se začíná ozývat.

A ještě k tomu jsem si včera zapomněla odlíčit oči. Při raním pohledu do zrcadla, kterému se většinou snažím vyhnout, jsem se zděsila. Byla ze mě taková menší panda. Ale já mám pandy ráda.

Jdu se raději najíst. Už mluvím z cesty.
Najím se za všechny z vás!

Bajíí

Když jsem hezky v náladě.

12. dubna 2014 v 23:29 | S.
Jsem tak krásně v náladě.
S nejlepší kamarádkou jsme šly na pivko.
Když mi napsala tak se mi nejprve moc nechtělo. Ale potom jsem si vzpomněla na film Yes Man a řekla jsem teda, že na pivo půjdu.
A jsem ráda, že jsem šla. Protože tolik srandy mi chybělo.
Tumblr

Jelikož jsem byla na lačno tak po pivu a půl jsem se už smála a byla hezky v náladě.
Dostaly jsme chuť na redbull. Ale nikde ho neměli. Tak jsme měly teda jenom ty piva. A, že nám bylo dobře.

Nijak moc se mi nechce spát tak si jdu pustit nějaký seriál, u kterého za chvíli stejně umřu.

Připomínám, že jsem stále neměla večeři.
Aspoň si dám ty cornfleaky bez mlíka. Nepiju totiž mlíko. Je to hnus. Ble


Stále jste všichni krásní.

Who the fuck are you to judge my idol?!?

12. dubna 2014 v 10:59 | S.
Taky se vám někdy stalo, že někomu se strašně nelíbilo to, co posloucháte?
Mně ano.
Většinou si z toho nic nedělám, protože je to sakra moje věc co a koho poslouchám. Ne? Ale když do mě začne kecat nějaká mamčina kamarádka, která má už okolo čtyřiceti tak jako sorry ale to mě nasere.

Pustila jsem si One Direction: This Is Us. Mamka se chtěla dívat semnou. Ale mezitím přišla její kamarádka. Že bude koukat s námi. Sotva film začal, už měla neskutečné kecy, že už bych mohla mít rozum a poslouchat něco normálního. Tak jsem se na ní podívala WTF pohledem. Normálně jsem měla chuť ji vyfakovat. Prostě jsem film vypnula a odešla do pokoje.
To all Taylor Hater and Demi

Seděla jsem v pokoji a uvažovala nad tím vším, co řekla. Bylo toho totiž mnohem víc a urazilo mě to ještě více.
Ale co jí je sakra do toho co poslouchám? Je to moje věc. Líbí se mi to a tak to bude sakra poslouchat.

Já nemám nijak zvlášť ráda Justina Biebera. Ale když mi někdo řekne, že ho má rád a poslouchá ho tak se jenom upřímně usměju a přikývnu. Protože vím jaké to je, když najdete někoho, kdo nenadává na to, co posloucháte.

Kdyby například One Direction byli nějací metalisti nebo rockeři s vyholenými hlavami nebo úplně jinými účesy nikdo by si je do huby nebral. Ale jenom proto, že zpívají o tom, co ví, že se bude holkám líbit tak jsou "teplí". Fuck logic!
Untitled

Budu si poslouchat to co chci, to co se mi líbí a nebudu to měnit jenom proto, že se to někomu nelíbí a nebo si myslí, že je to banda teploušů!

Chci jenom říc,t ať si z případných podobných keců na vaše idoly nic neděláte. Já už si jich automaticky nevšímám a ignoruju.

Při psaní tohoto článku se mi lehce zvednul tlak. Jdu se raději najíst.

Migréna je největší svině.

11. dubna 2014 v 17:19 | S.
Ach jo. Je to tu zase.
Už přes týden jsem migrénu neměla. A bylo to divné. Ale asi jsem si to nějak přivolala. A opět mě poctila svou návštěvou.

Ve škole jsem měla chuť omlátit si hlavu o lavici nebo si vyřezat čelní lalok. Trošku morbid já vím. Jenže nejhorší je, že mi už nezabírají ani prášky. Asi tak před dvěma roky jsem brala paralen a bolest normálně ustoupila. Když přestal fungovat paralen, přešla jsem na ibalgin. Když i ten přestal účinkovat, šla jsem k doktorce, která mi předepsala migralgin. A dneska mi nezabral ani ten. A to většinou zabírá.

My migraine art
Tento obrázek to všechno tak krásně vystihuje!


K tomu všemu mě doktorka poslala na neurologii, kde do mě jiná doktorka mlátila tím jejich kladívkem. Nakonec mě poslala na EEG vyšetření, kde mi nasadila na hlavu tu gumovou čepici. Do takových bodů, které byly na té čepici, dala nechutný gel, který jsem potom měla po celé hlavě. A zjistili mi něco? Jasně, že ne!

Dostala jsem na 3 měsíce prášky, které jsem brala každé ráno. Bylo to s nimi lepší, ale migrénu jsem občas pořád měla.

Dneska jsem přes dvě hodiny ležela v posteli a čuměla do stropu. A k tomu jsem posílala kamarádce snapchaty, ve kterých panáček zvrací duhu. Jsem strašně vynalézavý člověk, vím. Lol ne.

Když už jsem to ležení nevydržela, zapnula jsem si noťas a začala psát tento nenávistný článek směřovaný na migrénu.

Že bych si pustila Teen Wolf? Třeba mě při pohledu na Stilese hlava přestane bolet. Za pokus nic nedám.


Ano, všechny vás mám ráda. Až na tu svini migrénu.

Když píšu opilá článek...

4. dubna 2014 v 23:51 | S.
Oh můj bože...
Takhle napitá jsem žádný článek ještě nepsala.
V pravopisu mi pomáhá Office.

Dokonce jsem i řídila!! Pššt! Nikomu ani muk! S kamarádkou jsme měly jet autobusem domů. Ale nechtělo se nám (hlavně teda mi) jet busem. A zrovna jak ji napsal kamarád jestli by nešla na pivo tak jsem odepsala, ať pro nás přijedou. A tak pro nás přijeli a jeli jsme do hospody, kde jsme pokecali a tak…

Kurva! Zrovna jsem poslala ten nejtrapnější snapchat osobě, která ho neměla v životě spatřit!
Ach jo. Jdu se někam zahrabat.
Druuuunk
Můžu být ještě trapnější?! Pojďte mě někoho zabít! A nebo ne! Zabijte mě až potom co uvidím všechny své oblíbence živě na nějakém koncertě! Díky!

Ale upřímně?! Dneska mi trvalo strašně dlouho, než se opiju. Pak jsem ale pila bechera pořád dokola a začalo mi být dobře! Muah! Teď v sobě stále něco mám a poslouchám hudbu na plné pecky! Nah! Tak moc mi to chybělo! Naposledy jsem se pořádně opila na Silvestra! A teď mám tolik fotek, že nevím, jestli se nad nimi smát nebo brečet!

Raději si pustím nějaký film, ať vystřízlivím!

Dneska píšu nějak moc vykřičníků!

Třídní diskuze.

2. dubna 2014 v 17:00 | S.
Už jsem říkala, jak nesnáším polovinu své třídy?
Ne? Tak to říkám teď.
Fakt tu větší polovinu nemůžu vystát.

A to co se dělo na FB na třídní stránce mě hooodně pobavilo. Ach bože jak já je nesnáším. Řešili tam věci ohledně psaní písemek z chemie. Jedni, že chtějí psát písemky menší písemky jednou týdně a ti druzí, že chtějí psát velké písemky co dva týdny.

No řešili to tam, jak kdyby jim šlo o život. Četla jsem si to dneska ráno ve škole. Měla jsem totiž na sedm a pekelně jsem se nudila. A tlemila se u toho jak měsíček na hnoji. Řešili tam totálně hovna. Achjo jak já je nesnáším - och, to už jsem vlastně říkala. Už aby byl pátek.

. | via Tumblr

Jak jsem šla domů ze školy, do oka mi vletěla nějaká muška. Tak jsem potom vypadala jak kyklop. Oko mi slzelo a štípalo a já si ho chtěla v jednu chvíli vydloubnout. Mrcha.

Dneska na učení kašlu. Někam si zalezu a budu si číst. Mějte se!

Zase pondělí. Fuck.

31. března 2014 v 16:19 | S.
Bože jak já nesnáším pondělí.
Vlastně nesnáším všechny dny v týdnu až na pátek, sobotu a neděli.
Ráno jsem si přispala, protože jsem měla na devět. Ale nijak zvlášť jsem to ráno lepší neměla. Už jen z toho důvodu, že uvidím tu bandu blbečků ve třídě.

Dneska jsem mohla být 3x zkoušená. Včera večer jsem se na nic z toho nepodívala. Díky karmo! A to jsem měla strach, protože mi ráno přes cestu přeběhla černá kočka. Svině! Když jsme se s kámoškami o přestávkách domlouvaly, jak v pátek vybuláme poslední hodinu a pojedeme se opít, hned mi bylo aspoň o trošku lépe.

Monday

Jenže pondělí není zdaleka u konce a já se musím učit češtinu. A jak se mi nechce. Nejraději bych si zalezla s knížkou do postele a četla si. Nechce si to jít někdo napsat místo mě?

A abych nezapomněla! Začalo nám jaro a už jsem viděla první děrované kozačky! Proč?!

Zbytečně se nad tímhle stresovat nebudu. Radši se budu stresovat nad tím, jak se do zítřka naučím tu češtinu. Není toho totiž zrovna málo. Už aby byl pátek. Užívejte si učení. Lol, to byla sranda. Spíš to dnešní učení přežijte. A pokud se nemusíte dneska učit, nemluvte na mě a jděte se zahrabat. Muck.

A na závěr něco vtipného. http://data2.whicdn.com/images/109015804/large.jpg

I have three exams Tuesday..

Tak jsem po dlouhé době sedla k televizi...

29. března 2014 v 21:05 | S.
Sedla jsem si s druhým pivem k televizi. A dávají tam Miss.

Při promenádě v plavkách jsem začala mít první malé deprese. Druhé pivo dělá svoje. Už mám takovou super náladu, že bych nejraději šla do MISS taky. I když na to nemám ani trochu postavu. A proto jsem si dala chipsy. Štval mě celkem hodně playback u Chinaski. Těšila jsem se na ně, ale ten playback mě nasral.

selfie.

Další věc co mě naštvala. Libor Bouček hrající si na Ellen Degeneres. Pokud nevíte, o co jde. Bouček se se všemi hosty fotí. Tzv. selfie. A to samé dělala dělala Ellen při Oscarech. Nedivila bych se kdyby Bouček tam začal rozdávat pizzu. To dělala Ellen taky při Oscarech.

Teď už chci jenom vědět, kdo to vyhraje. Chci, aby to vyhrála č. 1 nebo 10. Jinak to neberu.


Nazdar.

Edit 22:32 - Ha! Vyhrála to 10! Já to věděla, nah!

Sobotní večer doma.

29. března 2014 v 19:33 | S.
Je sobota. Večer.
A já sedím doma za počítačem a snažím se vymyslet název blogu.
Když už ze sebe něco konečně vyplodím tak přemýšlím nad článkem.
Pak už jenom sedím a ťukám do klávesnice.

Dnešní den je pro mě neskutečně nudný a nezáživný. Absolutně nevím, co mám dělat. A nejhorší je, že se mi ani nic dělat nechce. Půl dne jsem se válela v posteli a prohlížela si instagram nebo byla na snapchatu. Když už mě tohle omrzelo a venku konečně vylezlo slunko, šla jsem nechvíli ven na zahradu.

Teď ale sedím na posteli, poslouchám Bastille a piju pivo přes brčko. Přes brčko protože se snažím aspoň trochu dostat do nějaké nálady. První pivo semnou ale bohužel zatím nic nedělá a tak nejspíš za chvilku dojdu pro druhé. Až dopíšu článek, budu číst články od ostatních a dál se opíjet.

Untitled

Sakra, doufám, že tam ještě nějaké pivo bude.

Už se mi ale z toho prvního chce celkem dost na záchod. Ne, nepotřebovali jste to vědět.

Když se tak dívám na to menu blogu, něco by to chtělo s ním udělat. Však já něco vymyslím. Až budu dost v náladě. Protože teď jsem ráda, že jsem vůbec měla náladu na vytvoření tohoto blogu. Nuda byla asi silnější.

Měla jsem fakt vymyšlené co do tohoto článku napíšu. Ale někde se tro ztratilo.

Nah, všichni jste strašně krásní.
 
 

Reklama