Miluju naše rodinné oslavy

16. listopadu 2014 v 20:16 | S. |  Kecy, které stejně nikoho nezajímají
Včera se uskutečnila další rodinná oslava. Slavili jsme narozeniny sestřenky a tety.
Moje teta patří mezi lidi, s kterými se nejraději opíjím. A to myslím smrtelně vážně.

Pořádná párty ale začala, až když přišli ostatní dvacátníci.
Pili jsme tatranský čaj. Jenže debil sestřenka objednala 2x 62% a 4x 72% takže celkem záhul.
Já jsem si z půlky pokaždé jenom trochu usrkla. Až když jsem byla v náladě, přestala jsem pít a udělala jsem jenom dobře. Dneska ráno mi totiž po akci nikdy tak dobře nebylo.

Ale ono jde hlavně o ty zážitky.
Moje teta je totiž stejný magor jako já a když jsem někde jen já a ona, ostatní známí říkají, že vypadáme jak ségry. Obě jsme dlouhovlasé blondýny a teta prostě vůbec nevypadá na svůj věk.

Jelikož celá naše rodina miluje skupinu Kabát, pařilo se snad jen na to. A potom taky na skupinu TEAM. Já na těchto kapelách vyrůstala a nikdy mě nepřestanou bavit.

Když jsem s tetou a ještě jednou kámoškou vylezly na terasu, teta dostala pěkně debilní nápad. A to jít k psovi do kotce. Ono to zatím nezní tak debilně… počkejte si.
Zavřely jsme se teda do toho kotce. Další kámoška nás vyfotila, jak tam jsme zavřené. Potom se moje milovaná tetička rozhodla, že by ráda tancovala na boudě.
Jednu nohu dala na střechu a tu druhou na hromadu dřeva a polystyrenu. Jenže ten polystyren se pod ní zlomil a ona spadla přímo na záda a u toho zlomila kocourovi škrábadlo.

Kámoška se o tetu strachovala. Ale já jsem se začala šíleně chlamat, protože teta to okomentovala slovy: "Ty vole! Jsem spadla přímo na krovky!"
A samozřejmě se začala taky šíleně smát.

Později jsem cítila strašný smrad, jak kdyby něco hořelo. Bylo mi oznámeno, že za jednou bednou byl plamen. Přestaly fungovat basy.

O půl noci jsem zbyla už jenom já, sestřenka, teta a jedna známá. Tancovaly jsme do dvou do rána. Stále jsme dělaly blbosti a prostě jsem si to užila.


Každopádně jsem to celé komentovala na twitteru tak možná, že někteří víte. (lol)

add a caption
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lůc z Knižního světa | Web | 25. listopadu 2014 v 17:18 | Reagovat

:DDD Pěknej zážitek teda :D Chtěla bych potkat tu tvojí tetu, vypadá to že by s ní mohla bejt celkem sranda, líbí se mi věta: "Moje teta patří mezi lidi, s kterými se najraději opíjím." :D :D Stalo se mi něco podobnýho, když jsme o prázdninách slavili už ani nevím co jsme slavili, všichni se ožrali a pak hromadně tancovali na stole :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama