Tak jsem si k tomu po dlouhé době zase sedla

19. října 2014 v 13:48 | S. |  Kecy, které stejně nikoho nezajímají
Tak jsem si k tomu po dlouhé době zase sedla.
A to vše díky jedné čtenářce, jejíž dlouhý (!miluju dlouhé komentáře!) komentář, mi udělal strašně velkou radost. A tak jsem se zamyslela. Proč jsem vlastně přestala psát?
Připadalo mi, že můj blog nikdo nečte. Nejsem někdo, kdo potřebuje mít online 50 uživatelů. Ale když víte, že někdo napsal klidně i jediný komentář k vašemu článku, hned máte lepší náladu a píšete s úsměvem na tváři (pokud zrovna nejste nehorázně nasraní).

A já se chci k psaní tohoto blogu vrátit. A to jen díky jednomu komentáři (díky Teeve :)).

Dneska bych si ráda postěžovala (klasika).
V úterý odjíždím se svou třídou do Prahy na výlet. Na čtyři dny. Pokud čtete můj blog víte, že já většinu svých spolužáků nesnáším. A teď mi sakra řekněte, jak mám s nimi vydržet čtyři posrané dny?!?
Mám trošku obavy, že budu náměsíčná a nějak jim ublížím (lol).
Ještě k tomu, když si ti borci myslí, jak nejsou úžasní.
Po Praze čekejte článek. Který bude plný nasranosti s občasnými světlými stránkami. A ty světlé stránky budou některá odpoledne a večery, které máme volné. Chystáme se s holkama na kafe, do kina a spoustu dalšího. Na to se hodně těším.

A teď odbočím zpátky k blogu. Chtěla jsem se zeptat, jestli byste uvítali nějakou třicetidenní challenge. Chtěla bych, aby na blogu byly i jiné články. Challenge by byla ve smyslu aby jste se o mě více dozvěděli. Tak pokud někdo tento blog čte, bylo by super, kdybyste se vyjádřili třeba v komentářích. :)

Zatím se mějte!

Báááj

ff | via Facebook
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lůc z Knižního světa | Web | 19. října 2014 v 14:17 | Reagovat

Taky jsem měla občas takový dojem, že můj blog nikdo nečte ale podle komentářů si to ted už nemyslím :-D S tím že jeden jediný komentář dokáže hrozně povzbudit souhlasím, sama jsem to tak měla a pořád mám :D Líbí se mi tvůj blog, nechceš spřátelit blogy? :-)
Stou challenge si myslím, že je to skvělý nápad, ráda se o tobě dozvím něco víc. Jen do toho, už se na to těším! Myslím, že sem budu chodit častěji, líbí se mi tu a ráda sleduji co je u ostatních nového :-)

2 Teeve | E-mail | Web | 19. října 2014 v 15:37 | Reagovat

Uuuw, nemáš zač :-), jsem ráda, že se vracíš do blogerského života. Z mejch záložek se nedostaneš tak snadno, muhahá! :-D
Už se moc těším na nasírací článek: Praha, speciál. To my měli výlet v Praze teď ve středu, naštěstí měl být jen na jeden den, tak jsem si říkala, dobrý, nějak to přežiju. Potom mě chytla chřípa, takže jsem s nima nemusela trávit ani ten den :-D. Ty máš ale dobrý, že máte i volný chvíle, leč když je to výlet čtyřdenní, asi se není čemu divit, že. Nuž, přeji ti však, abys to přežila ve zdraví. Když budeš nasraná k nepoznání, prostě někde vezmi nožejček a někomu vypíchni oko :-), bude mít přece jen ještě druhý. Hah. No tak, dělejte se mnou, že je to fťypný :-D.
Co se týče té čelnš, jen s chutí do toho! Pokud na psaní máš vážně náladu, jedině dobře. Navíc u těch faktů, někdy z... *prozkoumává*... dubna jsem se nehorázně zasmála :-D. Takže pokud mi chceš přivodit další záchvat smíchu, znovu se budu opakovat, jen s chutí do toho!!!

Každopádně se s tebou sžívám i s prvním odstavcem. Jak jsem jednou psala, nejsem ten typ blogera, co potřebuje dvě stě zobrazení za den a padesát min. komentářů u každýho článku. Když si ale bloger najde třeba těch 5-10 čtenářů, samozřejmě třeba i míň, dle libosti, když to tak řeknu :-D, nebo když se najde fakt jeden přívětivec, potom kašleš na všechny ostatní a říkáš si: "á... tak já fakt mám pro koho psát...", a to je boží.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama