Tak letos je ze mě maturant.

1. září 2014 v 18:28 | S. |  Kecy, které stejně nikoho nezajímají
Olaa,
nějak jsem se na tento blog vykašla. Ale nějak cítím v kostech, že se tento rok budu hodně nervovat a budu to ze sebe chtít nějak dostat, vypsat se.

Sakra jak já se na ten školní rok netěším. Stačilo mi dneska jak jsem viděly všechny spolužáky, které nesnáším (máme fakt "super" kolektiv).

Taky mám strašně "super" rozvrh. 3x na devět (pondělí, úterý, středa), 2x na sedm (čtvrtek, pátek), 3x končím v 14:45 (včetně pátku), a jednou končím i v 15:35. Středu mám jenom do 12:35. Aspoň nějaké plus. Ale je mi jasné, že mnozí z vás mají rozvrh stokrát horší. Jen bych brala kdybych měla každý den na osm. Ale to ty posraně semináře...

Ale zítra musím jít na osm. Máme nějakou přednášku, kde nám bude někdo cosi mluvit o výběru vysokých škol. Už druhý den nám to musí připomínat :((

Jdu raději psát povídku...

Bááj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Někdo, kdo se snaží vymyslet svou přezdívku | E-mail | Web | 18. října 2014 v 19:18 | Reagovat

Holká!!! Od tý doby, co sis založila blog, jsem tě furt četla (i když, ehm, na komentářích to zřejmě nelze poznat...). Každopádně jsem od tý doby každý den vyhlížela, kdy zas napíšeš. Ale od prázdnin jsem nějak zapomněla na tvou existenci (neber to urážlivě, já totiž zapomněla na existenci všech blogerů :-D). Každopádně (ano, mám to slovo moc ráda) prosím, pokračuj! Já vím, žes tento článek napsala téměř před dvěma měsícema, ale zrovna procházím takovým divným obdobím, kdy nemám nic moc oblíbenýho, hledám si několik těch pravejch blogerů ku čtení. A leč je deníčkovejch blogů horda, mám tě ráda a přála bych si, abys pokračovala :-). Prosím. ... !!!

Nuž, abych se ale vyjádřila k článku :-D. Přeji ti, abys ten rozvrh přežila :-). My jsme z toho vyvázli celkem lehce, uff, tak ti přeji, abys to zmákla.

Báj d vej, prosím, jaký film je třetí obrázek v menu? Já jsem jednou viděla trailer, a hrozně se mi to líbilo, ale zapomněla jsem na název :-D.

Druhý báj d vej: moc se omlouvám za všechny případný překlepy!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama