Who the fuck are you to judge my idol?!?

12. dubna 2014 v 10:59 | S. |  Kecy, které stejně nikoho nezajímají
Taky se vám někdy stalo, že někomu se strašně nelíbilo to, co posloucháte?
Mně ano.
Většinou si z toho nic nedělám, protože je to sakra moje věc co a koho poslouchám. Ne? Ale když do mě začne kecat nějaká mamčina kamarádka, která má už okolo čtyřiceti tak jako sorry ale to mě nasere.

Pustila jsem si One Direction: This Is Us. Mamka se chtěla dívat semnou. Ale mezitím přišla její kamarádka. Že bude koukat s námi. Sotva film začal, už měla neskutečné kecy, že už bych mohla mít rozum a poslouchat něco normálního. Tak jsem se na ní podívala WTF pohledem. Normálně jsem měla chuť ji vyfakovat. Prostě jsem film vypnula a odešla do pokoje.
To all Taylor Hater and Demi

Seděla jsem v pokoji a uvažovala nad tím vším, co řekla. Bylo toho totiž mnohem víc a urazilo mě to ještě více.
Ale co jí je sakra do toho co poslouchám? Je to moje věc. Líbí se mi to a tak to bude sakra poslouchat.

Já nemám nijak zvlášť ráda Justina Biebera. Ale když mi někdo řekne, že ho má rád a poslouchá ho tak se jenom upřímně usměju a přikývnu. Protože vím jaké to je, když najdete někoho, kdo nenadává na to, co posloucháte.

Kdyby například One Direction byli nějací metalisti nebo rockeři s vyholenými hlavami nebo úplně jinými účesy nikdo by si je do huby nebral. Ale jenom proto, že zpívají o tom, co ví, že se bude holkám líbit tak jsou "teplí". Fuck logic!
Untitled

Budu si poslouchat to co chci, to co se mi líbí a nebudu to měnit jenom proto, že se to někomu nelíbí a nebo si myslí, že je to banda teploušů!

Chci jenom říc,t ať si z případných podobných keců na vaše idoly nic neděláte. Já už si jich automaticky nevšímám a ignoruju.

Při psaní tohoto článku se mi lehce zvednul tlak. Jdu se raději najíst.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sarinka | Web | 12. dubna 2014 v 12:31 | Reagovat

Tiež mi vadí, že každý každého súdi. :( Máš pravdu, keby One Direction boli metalová kapela, nikto by si na nich ústa neotváral. Ale ľuďom nevyhovieš, bohužiaľ. Mimochodom máš nádherný blog, máme toho veľa spoločného ako vidím :)

2 Susan Spears | Web | 13. dubna 2014 v 15:16 | Reagovat

Hezký názor, musím s tebou souhlasit! Hold každému se líbí něco jiného a to je přece dobře, ne? :) Kdybychom byli všichni stejní, měli rádi stejnou hudbu, stejně vypadali a stejně se oblékali, byla by na světě nuda! :)

3 Cartey | E-mail | 25. dubna 2014 v 17:31 | Reagovat

No, nemyslím si, že o 1D lidé říkají, že jsou teplí proto, že zpívají o lásce. Vemte si Beatles. V jejich době o nich taky neříkali, že jsou teplí, přitom zpívali o lásce - ani teď by si nikdo netroufl o nich něco takovýho říct. Nechci urážet tvůj hudební styl, nic takovýho já nedělám, jen si myslím, že dnešní hudba už není hudba. (Nemyslím tím tudíž jen tvé oblíbené, beru to jako celek.) Úspěch hudby je to, když se stále poslouchá, dokola - dokolečka, a stále je hezká, několik generací. Znovu dám příklad na své oblíbené Beatlesáky; kapela vznikla '60, dnes jsou stále nezapomenutelní a spoustu let ještě budou. Ale co takoví 1D - kdo si na ně (vylučme fanoušky) za takých 10, 15, 20 let vzpomene? ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama