Březen 2014

Zase pondělí. Fuck.

31. března 2014 v 16:19 | S. |  Kecy, které stejně nikoho nezajímají
Bože jak já nesnáším pondělí.
Vlastně nesnáším všechny dny v týdnu až na pátek, sobotu a neděli.
Ráno jsem si přispala, protože jsem měla na devět. Ale nijak zvlášť jsem to ráno lepší neměla. Už jen z toho důvodu, že uvidím tu bandu blbečků ve třídě.

Dneska jsem mohla být 3x zkoušená. Včera večer jsem se na nic z toho nepodívala. Díky karmo! A to jsem měla strach, protože mi ráno přes cestu přeběhla černá kočka. Svině! Když jsme se s kámoškami o přestávkách domlouvaly, jak v pátek vybuláme poslední hodinu a pojedeme se opít, hned mi bylo aspoň o trošku lépe.

Monday

Jenže pondělí není zdaleka u konce a já se musím učit češtinu. A jak se mi nechce. Nejraději bych si zalezla s knížkou do postele a četla si. Nechce si to jít někdo napsat místo mě?

A abych nezapomněla! Začalo nám jaro a už jsem viděla první děrované kozačky! Proč?!

Zbytečně se nad tímhle stresovat nebudu. Radši se budu stresovat nad tím, jak se do zítřka naučím tu češtinu. Není toho totiž zrovna málo. Už aby byl pátek. Užívejte si učení. Lol, to byla sranda. Spíš to dnešní učení přežijte. A pokud se nemusíte dneska učit, nemluvte na mě a jděte se zahrabat. Muck.

A na závěr něco vtipného. http://data2.whicdn.com/images/109015804/large.jpg

I have three exams Tuesday..

Tak jsem po dlouhé době sedla k televizi...

29. března 2014 v 21:05 | S. |  Kecy, které stejně nikoho nezajímají
Sedla jsem si s druhým pivem k televizi. A dávají tam Miss.

Při promenádě v plavkách jsem začala mít první malé deprese. Druhé pivo dělá svoje. Už mám takovou super náladu, že bych nejraději šla do MISS taky. I když na to nemám ani trochu postavu. A proto jsem si dala chipsy. Štval mě celkem hodně playback u Chinaski. Těšila jsem se na ně, ale ten playback mě nasral.

selfie.

Další věc co mě naštvala. Libor Bouček hrající si na Ellen Degeneres. Pokud nevíte, o co jde. Bouček se se všemi hosty fotí. Tzv. selfie. A to samé dělala dělala Ellen při Oscarech. Nedivila bych se kdyby Bouček tam začal rozdávat pizzu. To dělala Ellen taky při Oscarech.

Teď už chci jenom vědět, kdo to vyhraje. Chci, aby to vyhrála č. 1 nebo 10. Jinak to neberu.


Nazdar.

Edit 22:32 - Ha! Vyhrála to 10! Já to věděla, nah!

Sobotní večer doma.

29. března 2014 v 19:33 | S. |  Kecy, které stejně nikoho nezajímají
Je sobota. Večer.
A já sedím doma za počítačem a snažím se vymyslet název blogu.
Když už ze sebe něco konečně vyplodím tak přemýšlím nad článkem.
Pak už jenom sedím a ťukám do klávesnice.

Dnešní den je pro mě neskutečně nudný a nezáživný. Absolutně nevím, co mám dělat. A nejhorší je, že se mi ani nic dělat nechce. Půl dne jsem se válela v posteli a prohlížela si instagram nebo byla na snapchatu. Když už mě tohle omrzelo a venku konečně vylezlo slunko, šla jsem nechvíli ven na zahradu.

Teď ale sedím na posteli, poslouchám Bastille a piju pivo přes brčko. Přes brčko protože se snažím aspoň trochu dostat do nějaké nálady. První pivo semnou ale bohužel zatím nic nedělá a tak nejspíš za chvilku dojdu pro druhé. Až dopíšu článek, budu číst články od ostatních a dál se opíjet.

Untitled

Sakra, doufám, že tam ještě nějaké pivo bude.

Už se mi ale z toho prvního chce celkem dost na záchod. Ne, nepotřebovali jste to vědět.

Když se tak dívám na to menu blogu, něco by to chtělo s ním udělat. Však já něco vymyslím. Až budu dost v náladě. Protože teď jsem ráda, že jsem vůbec měla náladu na vytvoření tohoto blogu. Nuda byla asi silnější.

Měla jsem fakt vymyšlené co do tohoto článku napíšu. Ale někde se tro ztratilo.

Nah, všichni jste strašně krásní.